Zorghorloge Flex rood Kerstboom
Artikelnummer: KERST-21Een zorghorloge met kerstboom - Jouw kerstoutfit is compleet in de zorg!
De decembermaand is bij uitstek een gelegenheid om je persoonlijke outfit extra leuk te maken met verpleegkundige-tools waar je vrolijk van wordt. Kerst, sinterklaas, de jaar-wisseling maar ook alle donkere dagen kan jij shinen tijdens je diensten met de leuke gadgets van MyMitella. Op de feestelijke dagen gaat het werk in de zorg gewoon door en maak jij samen met je collega's er natuurlijk het leukste van.
Wil je een cadeau kopen voor jouw vriend- vriendin of collega- in de zorg? Dan zijn deze zorghorloges zeker een goede keuze.
Een flexibel jojo-verpleeghorloge is functioneel maar vooral heel erg leuk. Aan de achterkant van het zusterhorloge zit een clip waarmee je deze kerstboom op je zakje of jasje bevestigt. Een horloge met secondewijzer voor de zorgprofessional.
Specificaties:
- Hoogte: 9,5 cm
- Gewicht: 41 gram
- Zusterhorloge met secondewijzer
☑️
ma t/m vrij voor 16.00 besteld direct verstuurd
📦
Directe levering uit eigen voorraad
🪙
Vanaf EUR 75 gratis verzending
🍀
Bestelling afhalen in Stolwijk? Dat kan!
📞
Contact MyMitella voor vragen of advies