Linkshandig
LINKSHANDIG Scharenset Helder Blauw (Kocher-verpleegkundige schaar & verbandschaar)
Artikelnummer: SSV-LI-3405Ook voor linkshandigen is er nu een bijzonder fijn set in vrolijke kleuren. Deze is speciaal voor MyMitella ontwikkeld op verzoek van vele linkshandige medewerkers in de zorg en medici. Door de kleine oplage is deze set wat kostbaarder dan de rechtshandige versie. We hopen dat je heel veel gebruiksplezier zal hebben van dit set bestaande uit een verbandschaar (RVS 14.5 cm), een kocher (RVS 16 cm) en een verpleegkundige schaar ( RVS 13 cm). De sterke coating die is aangebracht op het staal heeft vrolijke prints en fleuren jouw dag & die van de patiënt/cliënt zeker op!
Set bestaat uit: LINKSHANDIGE KOCHER, LINKSHANDIGE VERBANDSCHAAR & LINKSHANDIGE VERPLEEGKUNDIGE SCHAAR
Specificaties:
- scharensets voor linkshandigen zijn verkrijgbaar in een aantal vrolijke prints
- Roestvrijstaal kwaliteitsmateriaal
- Perfecte prijs-kwaliteit
- Coated handvatten in kleur (geen plastic)
- Geschikt voor sterilisatie / autoclaaf
Past dit ook bij jouw goede smaak?
Pennenhouder clip (3 pennen) zilverZilverkleur Pennenhouder - pennenclip voor zorgjasje of uniform
€ 4,95
Pennenhouder clip (3 pennen) lichtblauw matlichtblauwe matte pennenhouder - pennenclip voor pennen aan je zakje van het uniform - zorggadget
€ 4,95
Pennenhouder clip (3 pennen) blauw aquapennenclip in roze kleur - handig als je in de zorg werkt en veel pennen in je zakje draagt. Zo blijven ze zitten!
€ 4,95
Nursewatch clip Marine BlauwEen stoer gekleurd horloge met een clip voor gebruik in de zorg of als je geen polshorloge kan /mag dragen - Verpleegkundige horloge Marine blauw.
Met de metalen clip is het klokje gemakkelijke te bevestigen aan je uniform of…€ 6,95

